Про нас

Про Syntem

Syntem — команда досвідчених адвокатів у сфері банківського та фінансового права.

Ми — адвокати нового покоління. Наша команда ефективно поєднує багаторічну експертизу із інтелектуальною гнучкістю та вмінням адаптуватися до нових умов ще до того, як вони настали.

Наш успішний практичний досвід у сфері управління банківською заборгованістю, в тому числі реструктуризації та вирішення спорів, налічує більше 15 років.

Ми віримо, що кожен наш кейс - унікальний, а універсального рішення, який підходить кожному, не існує. Саме тому для всіх наших клієнтів ми підбираємо індивідуальний та оптимальний набір інструментів, які дозволяють знайти максимально вигідне «win-win» рішення.

Вміння аналізувати ситуацію, швидко і правильно реагувати на виклики дозволяє розв'язувати проблеми із найменшими втратами. Однак, в сучасному та стрімко розвиваючому світі цього недостатньо, тому ми навчилися прогнозувати всі можливі варіанти розвитку подій і діяти на випередження. Це дозволяє створювати нові можливості для наших клієнтів і пропонувати їм по-справжньому інноваційні рішення.

Ми говоримо з нашими клієнтами зрозумілою їм мовою і доступні в режимі 24/7.

15+
15+
років професійного досвіду
20+
20+
адвокатів
427
427
груп кейсів в роботі
7
7
млрд. грн. під управлінням
8
8
регіональних представництв

Наші цінності

Гнучкість

Бути гнучкими для нас означає бути відкритими новому, бачити перспективи, а не проблеми, і вірити в те, що неможливе є можливим.

Системність

Системний підхід — це вміння структурувати, створювати правила і задавати єдині стандарти.

Увага до деталей

Розширюючи горизонти та аналізуючи цілісну картину, ми зберігаємо увагу до деталей, що формують цю картину.

Прагматичність

Ми занурюємося в кожен кейс і працюємо з максимальною самовіддачею, завжди зберігаючи проактивний підхід при пошуку «win-win» рішень.

Емоційна залученість

Ми віримо, що кожен наш клієнт - унікальний, тому завжди шукаємо виключно індивідуальне вирішення завдання.